More Website Templates at TemplateMonster.com!

درباره ما

دکتر سید مهدی حسینی کبریا متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
کلینیک ستون فقرات و مفاصل دکتر حسینی
این جانب دکتر سید مهدی حسینی کبریا متخصص طب فیزیکی و توانبخشی کلینیک ستون فقرات و مفاصل دکتر حسینی را در آبان 87 افتتاح نموده ام و بیش از هزار بیمار ویزیت و درمان قرار گرفته اند.
هدف از افتتاح این کلینیک , درمان بیماران ستون فقرات به روش ترکیبی از روش های مختلف غیر جراحی بوده است. معمولا بیمارانی که به کلینیک اینجانب مراجعه می کنند در 2 سر طیف درمان هستند یعنی یا بیمارانی هستند که از هیچ روشی جواب گیری خوبی نداشته اند و مدت ها درمان آنها بی نتیجه مانده است وحتی 1 یا 2 یا 3 بار جراحی شده اند یا افرادی هستند که به تازگی دچار مشکل شده اند و برای بهترین و کاملترین روش درمان مراجعه کرده اند تا بیماری انها به طور ریشه ای حل شود .
به تجربه ثابت شده است که همه بیماران به یک روش قابل درمان نیستند .و بعضی از بیماران با ترکیبی از روش ها بهترین جواب را خواهند گرفت ضمنا در مراکز فیزیوتراپی روتین , پزشک متخصص ستون فقرات در سیر درمان حضور ندارد که در مواقع لزوم دارو ویا ازمایش های لازم ویا MRI را تجویزکندو یا از روشهایی مکمل درمان مثل جا اندازی مهره ای ستون فرات – طب سوزنی –تزریق داخل نخاعی یا مفصلی و ... برای درمان بهتر بیمار استفاده کند. متاسفانه سیر درمان در ایران برای دردهای ستون فقرات به این گونه است که فرد به پزشک , اکثرا , ارتوپد یا نورولوژیست (داخلی مغز و اعصاب ) یا جراح مغز و اعصاب مراجعه می کند و در اکثر مواقع دارو داده می شود که اگر جواب گیری خوب نبود باز معمولا فیزیوتراپی درخواست نمی شود.به خاطر اینکه در سیر فیزیو تراپی گاهی علایم بیشتر می شود بسیاری از بیماران از این درمانها وحشت دارند .
افزایش درد یا به خاطر برخی عدم کیفیت در درمان فیزیوتراپی ویا به خاطر التهاب زیاد در عصب های نخاعی می باشد که با درمان های دارویی و فیزیکی می توان این مشکل را حل کرد .
علت جواب بالای درمان فیزیوتراپی در این مرکز در مقایسه با مراکز فیزیو تراپی دیگر :
1. بیمارانی که به فیزیوتراپی های دیگر ارجاع داده می شوند در صورت عدم جواب مناسب به درمان ,دوباره به پزشک اولیه ارجاع داده می شود که یا جراحی برای فرد صورت می گیرد یا دوباره فیزیوتراپی تمدید می شود در صورتی که بیماران این مرکز ارجاعی نیستند و اکثر توسط بیماران بهبود یافته قبلی معرفی شده اند و هدف درمان در این مرکز این است که بهترین کیفیت درمان توسط افراد کادر مجرب این مجموعه صورت میگیرد که در تمام دوره درمان توسط اینجانب (متخصص طب فیزیکی )انجام می گیرد .
2.استفاده از بهترین دستگاه ها وامکانات .
3. استفاده از درمانهای کمکی مثل طب سوزنی ومانیپولاسیون و...
4. ویزیت روزانه رایگان توسط پزشک متخصص طب فیزیکی اینجانب در حدود 20 مرکز درمانی و بیمارستانهای در تهران مشغول به کار می باشم ولی مهمترین تبلیغ کار ما جواب به درمان بیماران می باشد.
همکاران این مرکز شامل خانم ها فیزیوتراپ هادی زاده و مهدی فر وخانم رحمانی می باشند.

فلسفه ما

بیماران این مرکز ارجاعی نیستند و اکثر توسط بیماران بهبود یافته قبلی معرفی شده اند و هدف درمان در این مرکز این است که بهترین کیفیت درمان توسط افراد صورت گیرد.در اکثر سایت در مورد اینکه همکاران ما چه جا هایی کار می کنند یا سوابق همکاری با چه مراکزی دارند ارائه می شود .اینجانب در حدود 20 مرکز درمانی و بیمارستانهای در تهران مشغول به کار می باشم ولی مهمترین تبلیغ کار ما جواب به درمان بیماران هستند.

تجهیزات ما

در مطب ما با استفاده از بهترین لوازم و وسایل برای درمان قطعی شما عزیزان آماده به خدمت است.

در مطب ما با استفاده از بهترین لوازم و وسایل برای درمان قطعی شما عزیزان آماده به خدمت است.