More Website Templates at TemplateMonster.com!

علل اینکه روش از غیر جراحی به بعضی از بیماران جواب نمی دهد

1- عدم رعایت بیماردر انجام کارهای روزمره به طور صحیح در حین انجام درمان: همانطور که بعد از اعمال جراحی نیازمند استراحت هستیم بعد از انجام کارهایی غیر جراحی هم نیازمند حداقل استراحت نسبی می باشیم.
2- خطای فردی :همانطور که در جراحی کار افراد مختلف با هم متفاوت است .در درمان های غیر جراحی هم در صورت تجربه بالاتر و استفاده از امکانات مناسب تر جواب دهی متفاوت خواهد بود.
3- بعضی از بیماران ممکن است به یک یا چند روش از روش های فوق جواب ندهند پس بهترین روش استفاده ترکیبی از همه روش ها است که متاسفانه این درمان در مراکز بسیار کمی در ایران انجام می شود و بسیاری از بیمارانی که جراحی می شوند, بعد از یک دوره کوتاه دارو و فیزیوتراپی یا حتی بدون هیچ درمان غیر جراحی ,زیر
بار جراحی می روند.
همانطور که در درمان های جراحی بیماران به سراغ بهترین روش جراحی و بهترین جراح و بهترین بیمارستان
می روند در روش های غیر جراحی در انتخاب بهترین مکان برای درمان حتی بیشترهم باید وسواس داشت.چون در
این روش ها بیمار دچار عارضه نمی شود و امکان جراحی در صورت لزوم همیشه وجود دارد . در صورتی که فردی که جراحی شده باشد جواب گیری درمان به روش غیر جراحی نسبت به افرادی که درمان جراحی نداشته اند کمتر است.
نکته مهم : بعضی از بیماران دیسک های ستون فقرات که دچار بی حسی یا داغ شدن یا یخ شدن دستها یا پاها می شوند ممکن است اگر در زمان مناسب ,درمان های مناسب برای انها انجام نشود این حالات برای ایشان به طور دایم یا حداقل طولانی مدت ماندگار شود . که در این بیماران اگر درمانهای ترکیبی فوق نتواند این علایم را از بین ببرد روشهای جراحی هم قادر به رفع این علایم نخواهند بود .مثال این بیماران به این می ماند که اگر فردی مقداری گوشت خریداری کند باید در حداقل زمان ممکن ان را در داخل فریزر قرار دهد در غیر این صورت گوشت دچار تعفن می شود و بوی نامطبوعی به خود می گیرد ,حال اگر بعد از اینکه گوشت دچار این حالت گردید فرد گوشت را داخل یخچال قرار دهد بوی نامطبوع گوشت از بین نمی رود و فقط از بیشتر شدن این حالت می توان جلوگیری کرد .